چه نوع چاپی برای چاپ افست مناسب است 

چاپ تگ لباس با استفاده از چاپ افست ممکن است ولی به دلیل حجم کم و اندازه کوچک تگ‌های لباس، معمولاً از روش‌های دیگری مانند چاپ حرارتی یا جوهرافشان استفاده می‌شود.
در صورتی که تگ‌های لباس شما بسیار بزرگ باشند و تعداد زیادی از آن‌ها باید چاپ شود، ممکن است به جای استفاده از پرینترهای حرارتی یا جوهرافشان، از ماشین‌های چاپ افست استفاده شود. در این صورت، تگ‌های لباس به صورت پشت پشتی یا به صورت برش خورده از ورق‌های بزرگ چاپ می‌شوند.
به هر حال، برای چاپ تگ لباس بهتر است از روش‌های حرارتی و یا جوهرافشان استفاده کنید که برای این منظور طراحی شده‌اند و می‌توانند با دقت بیشتری این کار را انجام دهند. در ضمن، توصیه می‌شود که برای چاپ تگ‌های لباس، از یک چاپخانه حرفه‌ای و با تجربه استفاده کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

نکته مهم در مورد چاپ افست 

یکی از مشکلاتی که روش جوهر افشان دارد شما نمی توانید خدمات پس از چاپ مانند سلفون و طلاکوب و یو وی استفاده کنید . بدین منظ.ر برای تیراژ های بالاتر از چاپ افست می توانید استفاده نمایید . چون رد چاپ افست شما می توانید چاپ شیت داشته باشید و در چاپ شیت می توانید از هزینه های کم تری برخودار باشید و از خدماتی مانند یو وی و سلفون و طلاکوب و مشکی کوب و … مورد استفاده قرار میگیرد.