طراحی و تولید جعبه کفش

اگرچه طراحی جعبه های کفش مقوایی ساده به نظر می رسد، اما اگر تجربه نداشته باشید جعبه محصول شما فاجعه خواهد بود. آیا بعد از طراحی جعبه کفش مقوایی متوجه اشتباه خود شدید؟ برای جلوگیری از بروز اشتباهات حتما به کار خود دقت نمایید. نکاتی که در این مطلب برای شما آماده نموده ایم نکات ارزنده ای است که حتما باید به خاطر داشته باشید.

1. بدون ایده و طراحی جعبه چاپ نکن

این رایج ترین مشکل بسیاری از فروشگاه های کفش است.  اشتباه کار اینجاست که یک جعبه را خودسرانه انتخاب نکنید و طبق معمول کفش های زیبا روی آن قرار ندهید. شما باید وقت خود را صرف ایده ها و طرح های خاص کنید تا بتوانید یک مدل جعبه کفش مقوایی فوق العاده داشته باشید که ارزش های برند را نشان می دهد.

اگر در این مرحله سرمایه‌گذاری نکنید، جعبه‌های کفش مقوایی یا هاردباکس شما صرفاً یک جعبه است بدون اینکه پیام برندی را منتقل کند،وجنبه ی تبلیغاتی و برندسازی را برای شما داشته باشد.

2. بی توجهی به عوامل مرتبط با برند

وقتی یک جعبه زیبا با اندازه استاندارد و کاغذ محکم دارید، نکته بعدی این است که باید به ترکیب عناصر مرتبط با برند توجه کنید. به طور مثال رنگ های مرتبط با رنگ های سازمانی برند و موارد دیگر اشاره کرد.

شما فقط باید چند جزئیات مانند نام برند یا فروشگاه، لوگو، پیام و اطلاعات محصول را روی جعبه‌های کفش مقوایی با درب تکمیل کنید. توجه به این جزئیات ضروری است که باید از ابتدا تا انتها در هر مدل جعبه اطمینان حاصل شود تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول شما را شناسایی کنند.

3. روی کیفیت جعبه های کفش مقوایی تمرکز نکنید

اگر به دلیل صرفه جویی در هزینه فقط می خواهید نوعی جعبه کاغذی نازک، سبک و ضد آب انتخاب کنید، به طور تصادفی از ارزش محصول خود در نظر مشتریان خود کاسته اید. در واقع، هر جفت کفش سنگین است، بنابراین نیاز به یک جعبه بزرگ و محکم دارد و نیازمند جعبه ای قرص و محکم و برای نشان دادن محصول شما هستند.

بنابراین هنگام انتخاب متریال ساخت جعبه، بهتر است از جعبه هایی استفاده کنید که سخت، محکم و خاصیت ضدآب بودن را داشته باشند. این عامل نه تنها به جعبه‌های کفش مقوایی شما کمک می‌کند تا به ارزش بالایی برسند، بلکه تأثیر قابل‌توجهی در بین مشتریان ایجاد می‌کند.

این سه اشتباه رایج در طراحی جعبه کفش مقوایی هستند. بنابراین، اگر کارتن‌های کفش خود را طراحی کرده‌اید، باید آن ها را فراموش کرده و به فکر طراحی منحصر به فرد برای خود باشید.

مزایای جعبه های کفش مقوایی

جعبه شما به خوبی نشان دهنده هویت محصول شما در درون باکس خود می باشد. هرچه جعبه لوکس تر و با جزئیات بیشتر باشد، محصول با ارزش تر و قابل اعتمادتر است.
جعبه های کفش نیز مزایای بسیاری از جمله :

حفظ محصول

جعبه های کفش کاغذی  اقلام ضروری برای کمک به حفظ کفش از نور، دما، رطوبت، خراشیدگی و لکه های بسته بندی، حمل و نقل و نمایش در قفسه ها تا زمانی که در سبد خرید مصرف کننده قرار می گیرند، هستند.

از روی بسته بندی محصول تاثیر خوبی بر مشتریان بگذارید

یک جفت کفش خوب با جعبه کفش مجلل به مشتریان کمک می کند احساس خوبی داشته باشند و تمایل به خرید بیشتر داشته باشند. یک جعبه کفش با ظاهری زیبا ارزش محصولات و برندها را تا حد زیادی افزایش می دهد.

چگونه یک تولید کننده معتبر جعبه کفش مقوایی انتخاب کنیم؟

نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا با یک تولید کننده جعبه کفش مقوایی همکاری کنید که جعبه های کفش را عالی طراحی و چاپ کند.

تعیین واحدهای طراحی با سالها تجربه در زمینه چاپ جعبه کفش مقوایی ضروری است .

با این حال، ممکن است در برخی موارد به انتخاب واحد جدید فکر کنید زیرا این واحد توانایی کار حرفه ای را نیز دارد.انتخاب تیمی خلاقانه تیم‌های طراحی خلاقانه و پویا خواهند داشت که به شما در طراحی جعبه‌های کفش مقوایی برجسته کمک می‌کنند.

قبل از تصمیم گیری در مورد یک شرکت با طراحی خوب، باید اطلاعات آن را از طریق اینترنت، اقوام، دوستان یا نظرات مشتریانی که از خدمات شرکت استفاده کرده اند به دقت تحقیق کنید.

در طول دوره کاری، باید گردش کار مشخصی وجود داشته باشد. تمام توافقات باید بر اساس یک قرارداد باشد و همچنین شما باید مستقیماً بر مرحله طراحی و تولید نظارت کنید. شما نباید بیش از حد به شرکت طراحی ایمان داشته باشید. لطفاً قبل از چاپ محصول، نقشه نهایی را به طور کامل بررسی کنید.

 

ساختار جعبه کفش مناسب برای محصول را انتخاب کنید

هر برند دارای خطوط تولید متفاوتی با ویژگی‌های اندازه و سبک‌های خاص است، مانند کفش‌های بچه‌گانه، کفش‌های پاشنه بلند یا کفش‌های ورزشی. برای کفش های سنگین و بزرگ، جعبه باید قابل توجه باشد، از کاغذ کمی سنگین ساخته شده باشد و شکل آن به اندازه کافی قوی باشد تا محصول را در طول حمل و نقل حفظ کند.

برخی از برندها می خواهند در هزینه خود صرفه جویی کنند، بنابراین می خواهند یک جعبه با اندازه عمومی برای نگهداری مدل های مختلف کفش چاپ کنند. این روش نگهداری محصولات را محدود می کند. اگر کفش‌ها را در ظرفی خیلی پهن نگه دارید، کفش‌ها به جعبه برخورد می‌کنند که باعث می‌شود مشتریان هنگام حمل جعبه احساس نارضایتی کنند. از طرف دیگر، اگر بسته بندی نسبت به کفش خیلی باریک باشد، کفش مخدوش می شود و فرم آن تغییر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *