ست اداری چیست 

ست اداری موارد چاپی اداری یک مجموعه می شود مانند پاکت ها که شامل پاکت A4 و A5 و یادداشت ،سربرگ ،فولدر ، کارت پرسنلی ،تقویم ،بروشور ،کاتالوگ ، کارت ویزیت می شود . به تمامی مواردی که به دسته های بالا مربوط می شود ست اداری گفته می شود .

 

پاکت چیست

در عصر تکنولوژی امروز، جهان تقریباً فراموش کرده است که چگونه نامه ارسال کند. از سوی دیگر، ما  متوجه شده ایم که بسیاری از مردم ترجیح می دهند آیین نامه ارسال با کارت پستال را تا به امروز دنبال کنند و امروزه پاکت نامه ها معمولاً در هر مناسبت مورد استفاده قرار می گیرند و تقاضای زیادی دارند.

پاکت نامه عمدتاً برای تبلیغات تجاری، بازاریابی، نقل قول، اطلاعیه، یادداشت، هر فرم یا هر منبع ارتباطی استفاده می شود. پاکت یک منبع عالی برای حفظ ارتباط با حفظ محرمانه بودن آن هاست. پاکت نامه ها برای مطابقت با ظرافت کسب و کار یا سازمان شما مناسب هستند. اگر یک کمپین تبلیغاتی بزرگ راه اندازی می کنید یا یک سازمان کسب و کار کوچک را اداره می کنید، یک پاکت نامه جلوه خوبی در مقابل مشتریان یا اعضای تجاری شما ایجاد می کند. یک پاکت کامل هویت کسب و کار شما و یک عنصر ضروری برای متمایز شدن از انبوه رقبای تجاری شماست.

 

یادداشت

یادداشت ها در انواع مختلفی ارائه می شوند . یادداشت می تواند به صورت اختصاصی باشد . یادداشت می تواند به صورت ته چسبان ، منگنه ای ، مفتولی باشد .
سایزهای سری B نیز از نوع اروپایی می باشد . هر نوع یاد داشتی با هر مدل دلخواه شما در مجموعه چاپ دمیرچی قابل اجرا و چاپ می باشد .

 

طراحی و چاپ فولدر 

فولدر نیز از دیگر اقلام ست اداری می باشد .

طراحی روی فولدر بر اساس رنگ سازمانی و رنگ مورد نظر بر اساس برند مشخص می شود .

پوشه های ارائه سفارشی یک دارایی عالی برای بسیاری از شرکت ها هستند. هنگامی که چندین کاغذ را به مشتریان تحویل می دهید، این راه ایده آلی برای نگه داشتن همه چیز و کمک به ذخیره اوراق برای مراجعات بعدی است.

در طول سال‌ها، سوالات زیادی در مورد چیدمان پوشه‌ها و گزینه‌های موجود برای چاپ دریافت کرده‌ایم. در حالی که یک پوشه ارائه می تواند طراحی آسانی برای کنار هم قرار گرفتن به نظر برسد، برش ها و چین ها آن را سخت تر از آنچه به نظر می رسد می کنند. اطلاعات زیر برای کمک به شما در طراحی و فرآیند سفارش پوشه های ارائه سفارشی در نظر گرفته شده است .

پوشه ها چه تفاوتی با سایرین دارند؟

در چاپ دمیرچی ما همه پوشه‌های خود را «مسطح» چاپ می‌کنیم. این بدان معنی است که پوشه در زمان چاپ برش، تا شده یا چسبانده نشده است. چاپ تخت به ما این امکان را می دهد که همه جیب های جلو، پشت و داخل را در یک زمان چاپ کنیم. این یک چاپ “فقط جلو” در نظر گرفته می شود (4/0). اگر می خواهید یک رنگ، متن یا گرافیک را در داخل پوشه، پشت جیب ها چاپ کنید، باید یک چاپ دو طرفه (4/4) انتخاب کنید.

 

چه نوع کاغذی برای پوشه موجود است؟

به عنوان یک آیتم استاندارد، پوشه ها در هشت گزینه کاغذ مختلف موجود است.

مات

براق

نقاط UV

لمینیت ابریشم

بدون روکش

مروارید متالیک

سلفن براق

طبیعی

چه اندازه هایی می توانم سفارش دهم؟

بسته به استفاده شما، پوشه های ارائه در دو اندازه مختلف موجود هستند.

6×9 – ایده آل برای بروشورهای کوچک و ارائه های تخصصی

9×12 – پوشه استاندارد مناسب برای برگه های 8.5×11

 

کارت پرسنلی 

کارت پرسنلی از دیگر موارد ست اداری می باشد . انواع کارت پرسنلی در اندازه های مختلف را در مجموعه چاپ دمیرچی برای شما به چاپ خواهیم رساند . کارت پرسنلی کاملا اختصاصی می باشد و در طرح هایی متفاوت به چاپ می رسد . این کارت را از نوع pvc به چاپ می رسانیم . از مزایی pvc می توان به مقاومت بالای آن اشاره کرد که موجب می شود تا مقاوم در برابر هر گونه آسیب باشد و کیفیت بالایی دارد .

مزایای کارت پرسنلی pvc 

مقاومت در برابر آب و خاک

کیفیت بالا و مورد قبول 

سفارشی سازی بالا و تنوع 

 

تقویم 

آیا می دانستید که تقویم ها برای بیش از 1500 سال وجود داشته اند؟ یکی از کاربردهای اولیه تقویم، برنامه ریزی زمان کاشت، برداشت و حتی شکار بود. این فقط به شما نشان می دهد که یک تقویم در مورد بهره وری چقدر حیاتی است.

امروزه، یک تقویم هنوز وظیفه اصلی خود را دارد، که برنامه ریزی روز شماست. در واقع، برخی ممکن است بگویند برنامه ریزی روز کاری خود با یک تقویم، کلید موفقیت بلندمدت شماست. این به این دلیل است که وقتی به طور منظم برنامه ریزی روزانه خود را شروع می کنید، به آرامش ذهن شما کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا به حداکثر سطح بهره وری خود برسید زیرا روز شما به درستی برنامه ریزی شده است.

برای چاپ انواع تقویم نیز همکاران ما در چاپخانه دمیرچی حاضرند تا بهترین امکانات را فراهم نمایند.